Lāzera mikro-apstrādes iekārtas.
Lāzera mikroapstrāde, jeb augstas precizitātes mikroskopiska līmeņa apstrāde ar lāzeru ir vispārējs termins kas sevī ietver vairākas ļoti sīkas darbības kas ražošanas procesu ietvaros tiek veiktas ar lāzera palīdzību.

Divas visplašāk pazīstamās darbības ko veic ar lāzera mikroapstrādes iekārtām ir lāzera urbšana un lāzera mikrofrēzēšana.

Lāzera urbšana.
Lāzera urbšana ir bezkontakta apstrādes process kura laikā ar lāzera palīdzību materiālā tiek radīti mikroskopiski caurumi.

Lāzera mikro-frēzēšana.
Lāzera mikrofrēzēšana ir vispārējs apstrādes process kas ietver materiāla noņemšanu - frēzēšanu ar lāzera palīdzību līdz konkrētam - precīzi noteiktam dziļumam, materiālu līdz galam nepārgriežot un necaururbjot.

Papildus šiem diviem visplašāk pazīstamajiem Lāzeru Mikroapstrādes Iekārtu, jeb darbstaciju pielietojumiem šīs iekārtas var veikt arī mikro-strukturēšanu, mikro-griešanu un cita veida darbības mikro-ražošanas vidē kur nepieciešama ļoti augsta precizitāte.

Lāzera Mikroapstrādes Iekārtas, jeb dardstacijas pēc būtības ir specifiski katra klienta vajadzībām komplektētas iekārtas kas sastāv no viena vai vairākiem dažādu tehnoloģiju lāzeriem un izsmalcināta mehānisku iekārtu kopuma kas šos lāzerus virza un vada, līdz ar to katrs projekts ir individuāls.    


Lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajām iekārtām aicinām rakstīt uz mūsu e-pasta adresi: office@marking.lv


Uzlīmju printeri
Direct Thermal
Thermal Transfer

Bezkontakta marķēšana
CIJ - Continuous inkjet 
DOD - Piezoelectric inkjet
DOD - Thermal inkjet
Lāzera marķēšana
CO₂ Lāzeri
YAG un Fibre Lāzeri
UV un Inovatīvi Lāzeri
Kontakta marķēšana
Hot Foil printeri
Termopārneses printeri
Etiķešu uzlīmētāji
Pārnēsājami marķētāji
Lāzera iekārtu papildaprīkojums
Lāzera mikroapstrādes iekārtas
Hybrid Additive Manufacturing
Lāzera tīrīšanas iekārtas
Metāla marķēšanas pistole
TELESIS TMP-4750


Marķēšanas lauks:
140mm x 40mm
LED apgaismojums
Dziļš marķējums metālā